Więcej szczegółów!

Firma Event Solutions Center Multimedia i Kino pod Baranami  połączyły siły aby dostarczyć Krakowianom upragnionej rozrywki, tworząc kino samochodowe high-tech. Już w nadchodzący weekend dorośli i dzieci będą mogli skorzystać z repertuaru mieszczącego w sobie nowości jak i hity oskarowe.

W tych trudnych czasach, w końcu będzie można się dobrze zabawić poza domem.  22 maja rusza kino samochodowe Rozrywka. Zlokalizowane na ul. Rozrywki 1, na terenie industrialnym. Filmy będą wyświetlane na ekranie LEDowym 12mx5,5m. Dzięki tej technologii będzie zapewniona doskonała jakość obrazu, w dzień i po zmierzchu. Dźwięk będzie transmitowany przez radia samochodowe.

Podczas weekendu otwarcia pokazane będą: Córka trenera, Boska Florence, Parasite, Na noże, Nieznajomi, a dla młodszych widzów Śnieżna paczka, Praziomek.

Bilety w cenie 45 zł od samochodu, można będzie kupić na stronie www.kinopodbaranami.pl. Należy je nabyć przed przyjazdem do kina. Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów. 

Kino zorganizowane jest zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie z 16 maja Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Pierwszy seans już piątek o 18.00. Zapraszamy!